Sakarya Buz Lazer

Sakarya Buz Lazer

BuzLazer ile Konforlu Lazer Epilasyon

BuzLazer en ince ve en açık renkli tüylerde bile çok etkili, tamamen acısız ve dört mevsim uygulama yaptırabileceğiniz son teknoloji lazer epilasyon sistemidir. Alma Lasers firması tarafınca geliştirilen BuzLazer yine aynı firmanın icadı olan Ütüleme Epilasyon™ teknolojisinin üzerine geliştirilmiş son olarak teknolojidir. Soprano ICE markalı cihazla uygulanan bu benzeri olmayan uygulama ile en zor ve inatçı tüylerinizden kısa sürede kurtulmak artık çok rahat. Adamların de maksimum tercih  ettiği sistem olan BuzLazer™ cildi eksi 3 dereceye kadar soğutarak istenmeyen tüyleri birdaha geri gelmemek üzere doldurarak yok ediyor.

Acısız ve Ağrısız BuzLazer

Senelerdir yaşamımızda olan lazer epilasyon sistemleri her ne kadar güzellik rutinimizi başka bir boyuta taşımış olsa da, teknolojiyle ilgili hemen hemen çözülmemiş bazı problemler vardı. Öncelikle her cilt rengine uygulanamıyor ve maalesef acı eşiği düşük olanlar için konforlu bir tedavi sunamıyorlardı. BuzLazer (Soprano ICE), epilasyon sistemlerinde çığır açan yepyeni bir teknoloji ile karşımıza çıkıyor. Yeni nesil lazer sistemi BuzLazer kalıcı pürüzsüzlük yaratırken, bunu daha çabuk, daha etkili bir şekilde gerçekleştiriyor ve eski teknolojilere kıyasla çok daha gelişmiş bir soğutucu mekanizma yardımıyla, tamamen acısız ve konforlu bir tedavi olanağı sunuyor. Eski nesil lazer sistemleri ile bikini bölgesi şeklinde hassas bölgelere yapılan uygulamalar fazlaca acılı olurken, BuzLazer (Soprano ICE) bu hassas bölgelerde bile konforlu bir uygulamayı mümkün kılıyor. Üstelik ten renginiz ne kadar koyu olursa olsun! Yada Tüyleriniz ne kadar ince yapıda olursa olsun!

BuzLazer™ Hangi Cihazlarla Uygulanabilir?

Alma Lasers şirketinın ürettiği FDA onaylı Soprano ICE marka diode lazer cihazlarıyla uygulanabilir.

Kaç Seans lüzumlu ?

Bazı hastalarda altı hafta aralıkla üç-beş seans arası kafi olurken, klinik araştırmalar pürüzsüz bir tesir için genel anlamda altı seans yaptırmanız icap ettiğini gösteriyor. Tüm vücut epilasyon uygulama süresi bu yeni sistemde yarı yarıya azalıyor ve otuz dakikaya iniyor, selefi Ütüleme Epilasyon teknolojisinde bu süre 90 dakikaydı.

Tedavi Can Yakar mı?

Hayır. Bikini bölgesi gibi en hassas yerlerde bile canınız acımayacak. Soprano ICE lazer sisteminin eski nesil lazer epilasyon tedavilerine bakılırsa en belirgin farkı çok daha konforlu ve acısız olmasıdır. Eksi 3 dereceye kadar soğuk tedavi başlığı ile özellikle acı eşiği çok düşük olan erkeklerde bile maksimum tercih edilen lazer epilasyon sistemi yine BuzLazer dir.

Yazları Esmer Tene Uygulanır mı?

Tabiki. Ten renginiz ne olursa olsun senenin her döneminde uygulama yaptırabileceğiniz tek teknoloji BuzLazer dir.

Buz Lazer Epilasyon Çok Daha Hızlı ve Bu Nedenle Çok Daha Acısız