Sakarya Buz Lazer- Sakarya Lazer Epilasyon

Buz Lazer, epilasyon ve lazer epilasyon uygulamalarının en acısız, en hızlı ve en yeni teknolojisidir. Lazer epilasyon son 2009 yılında Ütüleme Epilasyon teknolojisi sayesinde acısız bir hale getirilmişti ve bu teknoloji de yine Buz Lazer teknolojisinin mucidi ve üreticisi Alma Lasers tarafından piyasaya sunulmuştu. Şimdi 2014 yılının sonunda yine Alma Lasers, Buz Lazer teknolojisiyle lazer epilasyon a bambaşka bir boyut getirdi, artık acı yok, çünkü artık lazer cihazlarının başlığı Buz yani eksi 3 dereceye kadar soğutuyor, işte Buz Lazer ismi de buradan geliyor. Artık seans süreleri yarı yarıya kısaldı çünkü artık lazer cihazlarının tedavi başlık uçları çok daha geniş ve büyük, 20x10 mm, işte bu yüzden, Buz Lazer çok daha hızlı. Buz Lazer tekno

Ütüleme epilasyon yönteminde sık atışlar ile kıl folükülünü yavaş bir şekilde ısıtılıyor. İncecik olan epidermis tabakası sık atışların aralarında hızla soğuyor. Cihazların özelliği olan kontak soğutmada mevcut durumdadır. Bu şekilde deriye etki ihmal edilebilir seviyede sabitleniyor. Yanıkların olmaması bir tarafa ağrı da tamamen bu uygulamada sıfıra indirgeniyor. Yapılan epilasyon uygulaması insana masaj gibi geliyor. Bu masaj rahatlığının başka bir nedeni ise yapılan uygulamada sabit atışlar değil başlığın derinin üzerinde "ütü yapar gibi" yapılmasından dolayıdır. Bu yüzden tekniğin adı "ütüleme" olarak geçmektedir. Ütüleme, çok hızlı bir şekilde sonuç veriyor ve seanslar çok çabuk tamamlanıyor. Ayrıca acısız ve yan etkisi olmayan dört mevsim

Özellikle acı eşiği düşük ve kıl yapısı sert olan erkekler de sadece Buz Lazer teknolojisiyle hiç acı ve ağrı hissi yaşamadan istenmeyen sırt, ense, yanak üstü gibi zorlu bölgelerinde ki istenmeyen kıllarından kısa sürede kurtulabilirler, Soprano ICE.

Buz Lazer Epilasyon yöntemiyle tüm vücud seans süresi ortalama 35 dakikadır. Bu süreç cihazın konforundan dolayı size taş masajı konforunda bir seans geçirmenizi de sağlar. Yaz aylarında dahi uygulama yapılabilen Buz Lazer Soprano ICE diod lazer epilasyon cihazı için sitemizden Nerede yaptırabilirim sekmesinden size en yakın kliniklerimizin iletişim bilgisine ulaşabilirsiniz.

Lazer Epilasyon cihazı uygulaması yapılırken çıkan ışınların melanin maddesi tarafından emilmesi ve ısınarak kılların yanmasıdır.

Lazer cihazının içinde oluşan kapalı ve özel bir ortamda elde edilen lazer uygulaması için üretilen bir ışık türüdür. Bu özel cihazın içindeki bölüme "MEDYUM " VEYA "CHAMBER" ismi verilir. Bu kelimelerin anlamı bir kısaltma olup, lazer ışığının üretilmesini anlatan İngilizce anlamındaki kelimelerin baş harflerinin kısaltması ile simgelenir. Light Amplification by Stumulated Emmision of Radiation.

Diot Lazer uygulaması lamba aracı kullanılan cihaz grubuna girmektedir. Tek dalga boylu olduğu için bu uygulama (800nm, 810nm gibi) lazer olarak adlandırılmaktadır. Bu uygulamada çıkan ışığın fiziksel özellikleri açısından IPL cihazını benzemektedir. İstenilen dalga boylarında diot elde etmek bu üründe mümkündür. Lazer epilasyon cihazlarında 800-810nm en çok terci edilen diotlardandır.

Buz Lazer teknolojisiyle uygulama yaptırırsanız acı ve ağrı yoktur. Çünkü tedavi başlığının Buz Başlıklı olmasından dolayı lazer epilasyon uygulaması sırasında cilt altı ısıtılarak kökler yakılır ancak hiç bir acı hissedilmez. Diğer tüm lazer epilasyon uygulamaları acı ve ağrı hissettirmektedir.

Işığa karşı aşırı duyarlılığı olan kişiler Güneş ışığına karşı hassasiyeti artırdığı bilinen ilaçları kullananlar Epilepsi hastaları Antikoagülan ilaç kullananlar Son 6 ayda izotretinoinin etken maddesi içeren ilaç ( Roaccutane ) kullananlar Hipertrofik yara izi veya keloid oluşumu öyküsü olanlar Uygulama yapılacak alanda açık yara, enfeksiyon, şüpheli lezyonu olan kişiler Uygulama yapılacak alanda radyoterapi tedavisi görmüş kişiler Cilt kanseri geçirmiş veya cilt kanseri tedavisi gören kişiler Lupus hastaları Altın preparatları ile tedavi gören ve daha önce tedavi görmüş kişiler Hamileler ve hamilelik şüphesi olan kişiler Ergenlik çağındakiler (ergenlik döneminde aşırı tüylenme varsa doktor kontrolünde yapılmalıdır)

Buz Lazer Epilasyon Çok Daha Hızlı ve Bu Nedenle Çok Daha Acısız